سوالات متداول

تور بازدید رایگان شامل چیست؟

تور بازدید رایگان از قبرس شمالی شامل ۶ روز محل اسکان، ترنسفر فرودگاهی، گشت شهری، بازدید از پروژه ها، و مشاوره در زمینه خرید ملک و کار در طول مدت اقامت است.

در صورتی که بازدید و اقامت رایگان منجر به خرید نشود چه اتفاقی رخ می دهد؟

تور بازدید و مشاوره خرید ملک کاملا رایگان می باشد و هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی گردد. تنها هزینه شما بلیط رفت و برگشت از شهر شما به قبرس شمالی می باشد.

با چه روش هایی می توان هزینه های خرید ملک در قبرس شمالی را پرداخت نمود؟

برای خرید ملک در قبرس شمالی می توانید از ارزهای دیجیتال استفاده فرمایید که بسیار آسان و در عین حال قابل اعتماد است. و همچنین در نظر داشته باشید در قبرس شمالی صرافی های ایرانی وجود دارند که می توانید مبلغ مورد نظر خود را با استفاده از حواله های ساتنا به حساب آن ها واریز نموده و در قبرس شمالی معادل مبلغ واریزی خود پوند انگلیس برای خرید ملک دریافت نمایید, هلدینگ بفتا با توجه به همکاری با صراف های معتبر تمامی امور مربوط به انتقال پول شما رو در کمتر از چند ساعت انجام می دهد.

قیمت واحد های مسکونی در قبرس شمالی چقدر است و با چه پولی خرید و فروش می شود؟

معمولا در قبرس شمالی خرید و فروش ملک با پوند انگلیس انجام می شود و شروع قیمت ها برای واحدهای صفر از 42000 پوند به بالاست است . این مبلغ شروع قیمت و برای واحد های سوییت با متراژ حداقل ۴۲ متر می باشد و قیمت واحد های مختلف با توجه به محل ساخت و متریال به کار رفته در آن متفاوت می باشد.

آیا برای سفر به قبرس شمالی باید ویزا داشته باشیم یا بدون ویزا می توان به آن کشور سفر کرد؟

ایرانیان برای ورود به قبرس شمالی نیاز به اخذ ویزا ندارند و در فرودگاه باید مدارک زیر را ارایه دهند :

دعوتنامه ارسال شده از طریق شرکت سازنده ای که قصد خرید ملک از آن را دارید به همراه نامه محل سکونت، بلیط برگشت، حداقل ۲۰۰۰ الی ۴۰۰۰ دلار یا پوند انگلیس برای شروع پروسه خرید ملک و هزینه های سفر . البته در صورتی که در نهایت سفر شما به خرید ملک منتهی نشود می توانید مبالغ همراه خود را به ایران بازگردانید.
روش های دریافت پاسپورت قبرس شمالی

پروسه خرید ملک در قبرس شمالی چگونه است و از کجا و چگونه باید برای خرید ملک اقدام کرد ؟

پس از انتخاب ملک شما می توانید با پیش پرداخت ۱۰۰۰ پوند ( این مبلغ از کل مبلغ کسر می گردد ) ملک خود را برای یک ماه رزرو فرمایید و سپس با پرداخت مابقی مبلغ ملک مورد نظر خود بصورت نقد یا اقساط طولانی مدت در کشور قبرس صاحب خانه شوید

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی تمام نقدی است یا اینکه امکان خرید اقساطی نیز وجود دارد؟

بله، در قبرس شمالی امکان خرید اقساطی به صورت کلی به شکل زیر می باشد :

اقساط تا 7۰ ماه بدون بهره
و یا تا ۱۰ سال با بهره ۹.۲ درصد سالیانه وجود دارد.
البته در نظر داشته باشید که شرایط پرداخت شرکت های مختلف متفاوت میباشد و پس انتخاب پروژه مورد نظر میتونید شرایط دقیق پرداخت رو جویا بشید.

حداقل سرمایه گذاری لازم برای دریافت اقامت کامل خانواده در قبرس شمالی چند پوند است؟

مبلغ سرمایه گذاری برای دریافت اقامت در قبرس شمالی بسته به تعداد نفرات خانواده متفاوت می باشد, به طور مثال برای یک خانواده دو نفر با حداقل مبلغ و با خرید یک واحد سوییت استودیو دریافت اقامت امکان پذیر می باشد اما برای یک خانواده ۴ نفره حداقل ملک دو خوابه باید خریداری شود . و به همین ترتیب در خانواده های پرجمعیت تر سرمایه گذاری بیشتر

آیا می توان همزمان با عقد قرارداد برای دریافت اقامت اقدام کرد یا باید تا تحویل ملک صبر کرد؟

پس از واریز پیش پرداخت و امضای قرارداد می توانید برای دریافت اقامت در قبرس شمالی اقدام کنید, دریافت اقامت نیازی به تسویه مبلغ کل ملک ندارد

همزمان چند نفر از اعضای خانواده می توانند برای بازدید رایگان به قبرس شمالی سفر کنند؟

هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برای استفاده از تور بازدید از قبرس شمالی وجود ندارد و شما می توانید به همراه تمامی اعضای خانواده به قبرس شمالی تشریف بیاورید

موقعیت قبرس شمالی کجاست؟ یا به عبارتی قبرس شمالی در کجای نقشه جهان قرار دارد؟

این جزیره در قسمت شرق مدیترانه و در بخش اوراسیا واقع شده است. قبرس در جنوب ترکیه قرار گرفته است و از شرق به خاورمیانه، از غرب به یونان و از جنوب به مصر منتهی می شود. جزیره قبرس از نظر وسعت سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه هست.

آیا قبرس شمالی کشوری امنی است و برای زندگی با خانواده امنیت کافی در آنجا برقرار است؟

برای بررسی امنیت شاخص های زیادی وجود دارد که بر اساس آن کشورهای مختلف را رده بندی می کنند و برای جواب سئوال بالا تنها یک پاسخ وجود دارد : قبرس شمالی در رده پنچم امن ترین کشور های دنیا قرار دارد
اطلاعات بیشتر: آشنایی با کشور قبرس: فرهنگ و رفتارها

واحد پول قبرس شمالی چیست و در آنجا بیشتر کدام یک از ارزهای بین المللی رواج دارد؟

قبرس شمالی دارای پول واحدی نیست و در واقع مردم آنجا بیشتر از لیر ترکیه استفاده می کنند و پول خرد آن ها کروش نامیده می شود. ولی برای خرید خانه و ماشین عموما پوند انگلستان استفاده می شود و قیمت با آن ها با پوند اعلام می شود.

زبان رسمی در قبرس شمالی چیست و مردم در آنجا بیشتر با چه زبانی صحبت می کنند؟

مردم در قبرس شمالی به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند ولی اکثر آنان به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند. و شما در صورت آشنایی با زبان انگلیسی به راحت قادر به برقراری ارتباط با دیگران خواهید بود.
اطلاعات بیشتر: آشنایی با کشور قبرس: فرهنگ و رفتارها

تحصیل در قبرس شمالی چگونه است و آیا در آنجا دانشگاه های بین المللی نیز وجود دارد؟

قبرس شمالی یکی از مقاصد اصلی برای دانشجویان رشته های تحصیلی مختلف در سراسر جهان است در حال حاضر چیزی در حدود ۷ دانشگاه بین المللی معتبر در اینجا مشغول فعالیت و پذیرش دانشجو است و دانشجویانی با ملیت هایی از 135 کشور مختلف در این دانشگاه ها حضور دارند. تعداد دانشجویان بین المللی در این سالها افزایش قابل توجه ای داشته است.

هزینه زندگی در قبرس شمالی به نسبت دیگر کشورها بخصوص اتحادیه اروپا چگونه است؟

هزینه های زندگی در قبرس شمالی به نسبت کشورهای اروپایی پایین تر می باشد. به طور متوسط هزینه یک خانواده سه نفره بین ۲۰۰۰ لیر تا ۳۰۰۰ لیر برای تمامی امور زندگی می باشد.
اطلاعات بیشتر در دانشنامه: برآورد هزینه زندگی در قبرس شمالی

فاصله ایران با قبرس شمالی چند کیلومتر بوده و برای سفر به آنجا چند ساعت پرواز لازم است؟

تمامی پروازها به قبرس شمالی ابتدا در استانبول و یا آنکارا توقف می کنند و سپس به قبرس شمالی پرواز می کنند، به شکلی که شما ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه باید تا ترکیه پرواز کنید، پس از وقفه ای بین ۱ تا ۳ ساعت در ترکیه و تعویض هواپیما یک ساعت و ۲۰ دقیقه تا قبرس شمالی مجدد پرواز می کنید. بلیط ها به صورت پیش‌فرض برای ۲ مقصد صادر می گردند، تهران تا استانبول و استانبول تا قبرس شمالی ( فرودگاه ارجان )

چرا از بین تمام کشورهای جهان برای خرید ملک شما قبرس شمالی را به ما پیشنهاد می کنید؟

شرایط پرداخت انعطاف پذیر و فوق العاده , شرایط آسان اقامت , سرمایه گذاری بر اساس ارز معتبر و پایدار پوند و یا دلار و یورو , ۶ روز اقامت رایگان جهت بازدید و بررسی , رشد قابل توجه سالیانه ملک , تنوع در شرکت های سازنده و پروژه ها – قیمت های بسیار پایین نسبت به ایران – تضمین اجاره با سود دهی مناسب – عدم محدودیت در مبلغ ملک جهت اخذ اقامت شما

هزینه های دریافت اقامت و مدت زمان لازم برای اخذ آن در قبرس شمالی چقدر است؟

ما هزینه ای بابت اقامت از مشتریان دریافت نمیکنیم و تمامی پروسه دریافت اقامت به صورت کاملا رایگان انجام میگردد. اخذ اقامت کشور قبرس شمالی ۲۱ روز کاری زمان می برد.

آیا فقط باید اقامت سالیانه داشت یا امکان اخذ اقامت دائمی در قبرس شمالی هم وجود دارد؟

در نظر داشته باشید تحت هر شرایطی شما می بایست تا 5 سال اقامت خود را در قبرس شمالی به صورت سالیانه تمدید نمایید و پس از آن می توانید برای دریافت دایم اقدام فرمایید.

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی با احتساب زمان لازم برای سند زدن چند روز زمان می برد؟

بر خلاف بسیاری از کشورها روند خرید ملک در قبرس شمالی بسیار ساده می باشد و این پروسه ۲۴ الی ۴۸ ساعت بیشتر زمان نمی برد، همچنین پروسه ثبت و اسناد آن نیز طی یک روز کاری به اتمام می رسد.

بهترین منطقه برای خرید ملک به منظور سرمایه گذاری کجاست و چه شهری را پیشنهاد می دهید؟

منطقه لانگ بیچ قبرس شمالی یکی از بهترین مناطق و رو به رشدترین از نظر سرمایه گذاری با توجه به موقعیت جغرافیایی و تعدد بیش از حد سازندگان بهترین منطقه می باشد و از امکانات این منطقه می توان از : نزدیکی به دریا، ۳۰ دقیقه رانندگی تا فرودگاه، ۱۰ دقیقه رانندگی تا شهر فاماگوستا، ۴۰ دقیقه تا شهر لفکوشا، یک ساعت تا شهر گیرنه و … نام برد.

رشد ارزش ملک در قبرس شمالی چگونه است و آیا تضمینی برای افزایش قیمت آنجا وجود دارد؟

در قبرس شمالی علاوه بر تورم ۵ الی ۱۰ درصدی سالیانه ملک، ارزش افزوده ی قابل توجهی شامل ملک های این کشور می شود، به طور مثال تفاوت ملک های آماده و پیش فروش در قبرس شمالی حدود ۲۰٪ می باشد که این افزایش قیمت و روند ساخت انجام میگردد. و جدا از این موارد در نظر داشته باشید که قیمت گذاری ملک در آنجا با پوند انگلیس بوده و مشکل بی ارزش شدن پول شامل حال سرمایه شما نمی شود.

آیا اقامت در قبرس شمالی دریافت ویزا برای کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا را تسهیل می کند؟

در نظر داشته باشید که شما اقامت خود را با سرمایه گذاری به دست آورده اید و با احراز مالکیت و ارائه مدارک ملکی خود به سفارت های مذکور می توانید تمکن مالی خود را اثبات کنید و نشان دهید در کشور ثانویه توانایی زندگی را دارید و همچنین امکان پرداخت هزینه های زندگی در آنجا را دارید و به راحتی میتوایند ویزای کشور های اروپایی و سایر کشور ها را بگیرید.

در قبرس شمالی پس از فوت احتمالی خریدار تکلیف ملک خریداری شده توسط ایشان چه می شود؟

در قبرس شمالی به علت اینکه ملک خریداری شده به صورت کامل به نام خریدار ثبت می گردد، پس از فوت خریدار، سند ملک خریداری شده مانند ایران به وارثین انتقال پیدا می کند.

 

در این قسمت شما پاسخ بیشتر سئوالات خود را دریافت خواهید کرد ولی چنانچه سئوال بی پاسخی داشتید مشخصات تماس خود را ثبت کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید

درخواست تماس

مقایسه املاک

مقایسه
شروع گفتگو
مشاوره رایگان