هتل لردز پالاس در قبرس شمالی

معرفی هتل Lord’s Palace :

یکی از هتل هایی که به تازگی در قبرس شمالی منطقۀ گیرنه افتتاح شده و آمادگی پذیرایی از مسافران ایرانی را دارد، هتل لردز پالاس قبرس شمالی است که در نزدیکی هاربر (بندرگاه) گیرنه واقع شده است و پیاده هم می توان به آنجا رفت.  نماد هتل لردز پالاس شیر است و به زیبایی طراحی و دکوراسیون شده است. هتل لردز پالاس از معدود هتل هایی  است که این امکان را به شما می دهد که از فراز آن علاوه بر داشتن چشم انداز دریا از شنا در استخر روی بام هتل لذت ببرید.

لابی بزرگ و با شکوه هتل در نخستین نگاه نشان دهندۀ کلاس بالای این هتل است و شما با دیدن آن اطمینان حاصل می کنید که محل خوبی را برای اقامت خود برگزیده اید. خدمات این هتل در طول سال متفاوت بوده و گاهی به صورت FB  و در برخی مقاطع به صورت All خدمات می دهد. این هتل پنج ستاره دارای 252 اتاق است که بسیاری از آنها چشم انداز دریا نیز دارند. اتاق ها به صورت انگلیسی کلاسیک مبله شده اند. به برخی از امکانات اتاق ها در زیر اشاره شده است:

     سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی      ست چای و قهوه
      تلویزیون 42 اینچی      تلفن
      اینترنت WIFI      سشوار
      Safe bo      وان حمام

هتل لردز پالاس رستوران و خوراکی برای هر گونه ذائقه ای دارد. علاوه بر رستوران بوفه، هتل لردز پالاس دارای چند رستوران آلاکارت، بار، کافه، رستوران ساحلی، بار و Sky Bar است که منوی آن به صورت آ لا کارت می باشد. در اسکای بار هتل لردز پالاس چشم انداز زیبایی برای مسافران وجود دارد که میتوان بندرگاه و ساحل زیبای گیرنه را تماشا نمود.هتل لردز پالاس همچنین دارای استخر سرپوشیده، حمام ترکی، اتاق ماساژ و خدمات درمانی، آرایشگاه و سالن فیتنس می باشد.

هتل لردز پالاس در شرق گیرنه در فاصلۀ 38 کیلومتری از فرودگاه ارجان واقع شده است.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه
شروع گفتگو
مشاوره رایگان